Pirmadienis, gruodžio 3 d. 21.00 val.
„Uždrausta meilė“ (The Edge of Love)

Biografinis, drama
Tai nuostabi meilės istorija, kupina dramatizmo, romantikos, aistros ir užburiančios poezijos. Dvi vėjavaikės Keitlin Tomas ir Vera Filips myli vieną vyrą – poetą Dilaną Tomasą. Netrukus Veros dėmesį patraukia gražuolis britų armijos karininkas Viljamas Kilikas. Antrojo pasaulinio karo šešėlyje bohemiškoji ketveriukė įsitraukia į meilės kvadrato žaidimus. Neištesėti pažadai, išdavystė, nevaldoma aistra stumia įsimylėjėlius prie meilės ribos.
Rež. John Maybury.
Vaidina: Keira Knightley, Sienna Miller, Cillian Murphy, Matthew Rhys.
D.Britanija, 2008 m.

Antradienis, gruodžio 4 d. 21.05 val.
„Mažasis didysis karys“ (Little Big Soldier)

Veiksmo, komedija, nuotykinis
Kariaujančių valstybių periodu, Kinijoje, vieno mūšio metu tarp Liango ir Vei valstybių, išgyvena tik du kariai - vienas karo dezertyras, trokštantis kuo greičiau grįžti į savo gimtuosius kraštus,  Liangą, kitas - Vei valstybės armijos generolas, norintis užkariauti Liangą. Tačiau tikrieji jų nuotykiai prasideda, kai karo dezertyras nusprendžia pagrobti generolą, ir parsigabentį jį į Liangą, tikėdamasis už tai gauti dosnų atlygį.
Rež. Ding Sheng.
Vaidina: Jackie Chan, Leehom Wang, Sungjun Yoo, Peng Lin, Yuming Du.
Kinija, Honkongas, 2010 m.

Trečiadienis, gruodžio 5 d. 21.00 val.
„Tyla sniege“ (Silencio en la nieve / Frozen Silence)

Kriminalinis, karinis, trileris
Frontas Rusijoje, 1943 metų žiemą. Grupelė kareivių iš ispanų Mėlynosios divizijos užšalusiame ežere randa iš ledo kyšiančias arklių galvas. Arklių kūnai įkalinti lede. Ant vieno iš jų - ispanų kareivio kūnas. Jo gerklė perpjauta nuo ausies iki ausies, ir ant peties peiliu išpjaustyti žodžiai: „Atsargiai, Dievas tave stebi“. Divizijos vadas paveda šio nusikaltimo tyrimą eiliniam Arturo
Andrade, buvusiam policijos inspektoriui.
Rež. Gerardo Herrero.
Vaidina: Juan Diego Botto, Carmelo Gomez, Rafa Castejon.
Ispanija, Lietuva, 2011 m.

Ketvirtadienis, gruodžio 6 d. 21.00 val.
„Daugiau garso ir šviesų“ (We Are Your Friends)

Drama, muzikinis, romantinis
23-ejų metų didžėjus Koulas svajoja tapti garsiu muzikos prodiuseriu. Svajonės jam siekti padeda keli artimiausi draugai. Dienomis bičiuliai imasi atsitiktinių darbų, kad pragyventų, o vakarais organizuoja vakarėlius pramogų išpaikintam Holivudo jaunimui. Viename tokių vakarėlių Koulo muzikiniai gebėjimai patraukia praeityje garsaus didžėjaus Džeimso  dėmesį. Savo šlovės pradžią prisiminęs vakarėlių pasaulio veteranas greitai supranta, kad Koulas turi potencialo, tad imasi globoti jaunąjį didžėjų.
Rež. Max Joseph.
Vaidina: Wes Bentley, Zac Efron, Jonny Weston, Emily Ratajkowski.
D.Britanija, Prancūzija, JAV, 2015 m.

Penktadienis, gruodžio 7 d. 21.00 val.
„Spąstai“ (Setup)

Kriminalinis, drama, veiksmo
Grupė draugų smulkiai suplanuoja vagystę, tačiau apiplėšimas tampa mirtinai pavojingu, kai vienas draugų išduoda kitą ir pasprunka su grobiu. Apgautasis Sonis siekia keršto ir sudaro sąjungą su pavojingiausiu miesto gangsteriu, kad atgautų tai, kas jam priklauso. Kai jis vėl akis į akį susitiks su savo senu draugu, jam teks priimti sprendimą, kuris pakeis jo gyvenimą.
Rež. Mike Gunther.
Vaidina: 50 Cent, Bruce Willis, Ryan Phillippe.
JAV, 2011 m.

Šeštadienis, gruodžio 8 d. 21.05 val.
„Praradimas“ (Demolition)

Drama, komedija
Niujorkietis bankininkas Deivisas Mičelas gyvena nerūpestingai ir mėgaujasi sėkme. Vieną dieną avarijoje žūsta jo žmona Julija ir Deivisas tarsi pabunda iš sapno. Draugai ir šeima bando jį paguosti, bet jis, rodos, nieko nejaučia. Laukdamas žinių apie žmoną ligoninėje, jis nori nusipirkti šokolado batonėlį iš automato, tačiau šis užstringa. Deiviso mintis taip užvaldo šis nutikimas, kad jis pradeda rašyti laiškus šokoladų automato bendrovei. Laiškai vis ilgėja, virsta savotiška išpažintimi. Į laiškus pradeda atsakinėti paslaptinga bendrovės darbuotoja Karen. Du žmonės randa bendrą kalbą.
Rež. Jean-Marc Vallée.
Vaidina: Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Chris Cooper.
JAV, 2015 m.

Sekmadienis, gruodžio 9 d. 21.00 val.
„Paskutinį kartą Vegase“ (Last Vegas)

Komedija
Vieną gražią dieną niekuomet neturėjęs šeimos viengungis Bilis - vis tik nusprendžia vesti. Kadangi išrinktoji yra maždaug perpus jaunesnė, tai nenorėdamas prieš ją pasirodyti visiškas pensininkas, Bilis nusprendžia savo draugus pasikviesti į tikrai pašėlusį bernvakarį. O kur geriau atšvęsti ilgametės laisvės praradimą, jei ne lošimų ir nuodėmių sostinėje Las Vegase. Atvykę į niekuomet nemiegantį miestą, keturi bičiuliai greitai suvokia, kad prabėgę dešimtmečiai Las Vegasą pakeitė neatpažįstamai. Tačiau jie ne iš tų, kurie dūsauja ir apgailestauja. Parako dar turintys vyrai nusprendžia parodyti Las Vegasui, kaip reikia šventes švęsti.
Rež. Jon Turteltaub.
Vaidina: Morgan Freeman, Robert De Niro, Michael Douglas, Kevin Kline.
JAV, 2013 m.

Pirmadienis, gruodžio 10 d. 21.00 val.
„Džounsai“ (The Joneses)

Drama, komedija
Iš pirmo žvilgsnio tobula Keitės ir Styvo šeima, turinti du vaikus: Džen ir Miką, persikrausto į prabangų užmiesčio rajoną. Iš tikrųjų, tai apsimetėlių šeimyna, kurios nariams mokami pinigai už tai, kad jie pristatinėtų naujausius prabangos daiktus, remdamiesi paslėptos rinkodaros principais. Todėl Džounsų kaimynai stengiasi neatsilikti nuo „stulbinančiai“ gyvenančių naujakurių.
Rež. Derrick Borte.
Vaidina: David Duchovny, Demi Moore, Amber Heard.
JAV, 2009 m.

Antradienis, gruodžio 11 d. 21.05 val.
„Didysis meistras“ (Grandmaster)

Drama, veiksmo
Seniausios kovos menų mokyklos įkūrėjas palieka šį pasaulį ir perduoda savo pareigas to vertam įpėdiniu. Tačiau geriausias jo mokinys turi kur kas didesnių planų- suvienyti visas skirtingas mokyklas į vieną. Šiam tikslui pasiekti jis kviečia kiekvienos mokyklos lyderius į kovą, nugali juos ir prijungia prie savosios mokyklas. Paskutinioji lieka mirusio meistro mokykla, už kurios atminimą kovos jo dukra, slaptai įsimylėjusi savo varžovą.  
Rež. Wong Kar Wai.
Vaidina: Ziyi Zhang, Tony Leung Chiu Wai, Chen Chang, Cung Le, Hye-kyo Song, Woo-ping Yuen.
Honkongas, Kinija, 2013 m.

Trečiadienis, gruodžio 12 d. 21.00 val.
„Zero teorema“ (The Zero Theorem)

Drama, fantastinis
Netolima ateitis. Pasaulį valdo savanaudiškos korporacijos ir godūs biurokratai. Ekscentriškas ir vienišas matematikos genijus Kuhenas Letas kantriai bando įvykdyti veikiausiai neįmanomą užduotį: išspręsti paslaptingąją Zero teoremą. Pasižadėti terminai ir pasirašyti įsipareigojimai stumia intravertą vyrą link beprotybės slenksčio, tačiau Kuhenas su viltimi laukia telefono skambučio, kad sužinotų, kokia yra egzistencijos prasmė.
Rež. Terry Gilliam.
Vaidina: Christoph Waltz, Gwendoline Christie, Rupert Friend, Ray Cooper.
D.Britanija, Rumunija, Prancūzija, JAV, 2013 m.

Ketvirtadienis, gruodžio 13 d. 21.00 val.
„Sanctum“ (Sanctum)

Nuotykinis, drama, veiksmo
Frenkas Makgvairas – vienas garsiausių ir gerbiamiausių speleologų pasaulyje, tyrinėjęs kvapą gniaužiančius urvus ir olas visoje planetoje. Su grupele bendraminčių, tarp kurių yra ir jo septyniolikmetis sūnus Džošas, Frenkas leidžiasi į ekspediciją, kurios tikslas – pažinti vieną paslaptingiausių, įspūdingiausių ir pavojingiausių urvų ir olų sistemų pasaulyje – Espíritu Esa-ala. Žemės paviršiuje kilęs ciklonas sujaukia visus speleologų planus. Jie priversti ieškoti išsigelbėjimo požemio labirintuose.
Rež. Alister Grierson.
Vaidina: Ioan Gruffudd, Richard Roxburgh, Alice Parkinson, Rhys Wakefield, Dan Wyllie, Allison Cratchley.
JAV, Australija, 2011 m.

Penktadienis, gruodžio 14 d. 21.00 val.
„Agora“ (Agora)

Drama, istorinis
IV a. Egipte užvirė mūšis dėl dominuojančios religijos pasaulyje. Pačiame įvykių sūkuryje atsidūrė viena garsiausių to meto moterų - Hipatija, mokslininkė ir mokytoja, Aleksandrijos bibliotekos, kurioje saugoma sukaupta pasaulio išmintis, direktoriaus duktė. Mylima dviejų vyrų: vergo Davuso ir politiko Oresto, tačiau pirmenybę tyrinėjimams ir žinių skleidimui teikianti Hipatija laikėsi nuošaliai nuo religinio pobūdžio konflikto. Bet galiausiai tapo jo auka...
Rež. Alejandro Amenabar.
Vaidina: Rachel Weisz, Max Minghella, Oscar Isaac.
JAV, Ispanija, 2009 m.

Šeštadienis, gruodžio 15 d. 21.05 val.
„Įstatymus gerbiantis pilietis“ (Law Abiding Citizen)

Kriminalinis, drama, trileris
Žiauriai nužudoma Klaido Šeltono šeima, žudikai sulaikomi. Deja, dėl netinkamų policijos veiksmų prokuroras turi tik netiesioginius įrodymus, todėl priverčia nusikaltėlius liudyti vienas prieš kitą. Po dešimties metų, vykdant vieno iš žudikų mirties bausmę, jis miršta siaubingose kančiose. Paaiškėja, kad kažkas to siekė tyčia. Kitas Šeltono šeimos žudikas randamas negyvas, subjaurotas. Prokuroras įtaria Šeltoną ir jį sulaiko. Pamažu aiškėja, kad Šeltonas paskelbė karą teisinei sistemai ir visiems, susijusiems su jo artimųjų žūtimi. Prokuroras bando užkirsti jam kelią, tačiau Šeltoną pričiupti nelengva.
Rež. F. Gary Gray.
Vaidina: Jamie Foxx, Gerard Butler, Colm Meaney, Bruce McGill, Leslie Bibb.
JAV, 2009 m.

Sekmadienis, gruodžio 16 d. 21.00 val.
„Karaliaus kalba“ (King‘s Speech)

Drama, istorinis
XX a. pirmoje pusėje mirus tėvui ir sosto įpėdiniui Edvardui VIII atsisakius sosto dėl nekilmingos išsituokusios moters, Jurgis VI buvo karūnuotas Anglijos karaliumi. Jo - monarcho - įvaizdžiui ir gebėjimui įkvėpti tautą, kuri Antrojo pasaulinio karo išvakarėse tikisi išgirsti įtaigius, drąsinančius ir viltį teikiančius šalies vedlio žodžius, koja kiša rimti kalbos sutrikimai. Po daugelio nesėkmingų bandymų įveikti mikčiojimą, Jurgiui VI imasi padėti logopedas Lajonelis, kuris ne tik sugrąžina monarchui karaliaus vertą iškalbą, bet ir tampa geriausiu draugu.
Rež. Tom Hooper.
Vaidina: Colin Firth, Geoffrey Rush, Helena Bonham Carter, Guy Pearce.
Australija, D.Britanija,  2010 m.

 
 
© Init 2007 Pagaminta mamaikoj