Pirmadienis, spalio 8 d. 21.00 val.
„Mes“ (W.E.)

Drama, romantinis, istorinis
Gražuolės Volis santuoka laiminga tik iš pažiūros. Vyro nesuprasta moteris atsiduoda aistrai – atskleisti intymiausias Volis Simpson ir karaliaus Eduardo VIII gyvenimo paslaptis. Asmeninės problemos Volis vis labiau įtraukia į garsiausio XX a. meilės romano ir skandalo istoriją.
Rež. Madonna.
Vaidina: Abbie Cornish, Andrea Riseborough, James D'Arcy, Oscar Isaac, Richard Coyle, David Harbour, James Fox, Judy Parfitt.
D.Britanija, 2011 m.

Antradienis, spalio 9 d. 21.05 val.
„Taksi“ (Taxi)

Veiksmo, komedija, kriminalinis
Marselio picerijos pasiuntinukas Denielis pagaliau pakeičia darbą. Nors jo svajonė – „Formulės 1“ pilotas, jis tampa taksi vairuotoju. Ir žinoma, neišvengia susidūrimų su kelių policija, nes pastoviai viršija greitį. Jam gręsia didelės baudos, o baisiausia, kad jis gali prarasti vairuotojo teises ir taksisto darbą. Kartą jis pagelbėja nevykėliui inspektoriui Emiliui sugauti banko plėšikus, tad tikėtina, kad jam pavyks išsaugoti teises...
Rež. Gerard Pirs.
Vaidina: Samy Naceri, Frederic Diefenthal, Marion Cotillard, Manuela Gourary, Emma Sjoberg.
Prancūzija, 1998 m.

Trečiadienis, spalio 10 d. 21.00 val.
„Pavasaris Paryžiuje“ (Un printemps a Paris / Springtime in Paris)

Kriminalinis trileris
Koks pavasaris būna Paryžiuje? Jis tikrai ne visuomet romantiškas. Vieną dieną vagių komanda, puikiai susigrojęs sukčių tandemas susimauna. Vienam jų net penkerius metus tenka praleisti už grotų. Ilgi metai prabėga ir horizonte pasirodo laisvės spalvos. Nesėkmės nublanksta, o vos išėjusi nelaimėlį pasitinka senas draugas... kuris tuoj pat pasiūlo naują nešvarų darbelį. Ar imtis juvelyrinių dirbinių parduotuvės vagystės, kai į ją įpainiotos labai nepatikimos personos? Netikėčiausi veiksmo posūkiai ir kvapą gniaužianti atomazga trileryje „Pavasaris Paryžiuje“.
Rež. Jacques Bral.
Vaidina: Eddy Mitchell, Sagamore Stevenin, Pierre Santini, Pascale Arbillot, Gérard Jugnot, Jean-Francois Balmer, Jean-Michel Dupuis.
Prancūzija, 2006 m.

Ketvirtadienis, spalio  11 d. 21.00 val.
„Protingi žmonės“ (Smart People)

Drama, komedija, romantinis
„Seksas ir miestas“ žvaigždė Sara Džesika Parker sugrįžta! Šeimą sukrėtusi tragediją viską apvertė aukštyn kojomis. Mirus žmonai, literatūros profesorius nesusikalba su vaikais, kurie patylomis išgyvena krizę. Tačiau viską dar labiau sujaukia jaunos gydytojos atsiradimas...naujai užsimezgęs romanas dar labiau užrūstina vaikus, o dukra visais būdais stengiasi kišti pagalius į ratus. Ar prieštaringų jausmų draskomi herojai suras jėgų keisti savo gyvenimą?
Rež. Noam Murro.
Vaidina: Dennis Quaid, Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Ellen Page, Ashton Holmes.
JAV, 2008 m.

Penktadienis, spalio 12 d. 21.00 val.
„Ieškomas didvyris“ (Hero Wanted)

Kovinis, kriminalinis, drama
Kaip gyventi, kai prieš akis sužeidžiama nekalta mergina? Didvyriu save laikęs herojus negali sau atleisti ir panyra į alkoholizmo liūną. Nuolatinis kaltės jausmas persekioja tris metus...Tačiau ateina laikas surasti kaltininkus! Beribis kerštas verčia žudyti, tačiau čia pasirodo apsukrūs detektyvai, kurie sujaukia planus.. Aštrus siužetas ir nenuspėjama atomazga veiksmo filme „Ieškomas didvyris“.
Rež. Brian Smrz.
Vaidina: Cuba Gooding Jr., Ray Liotta, Tommy Flanagan, Norman Reedus, Kim Coates.
JAV, 2008 m.

Šeštadienis, spalio 13 d. 21.00 val.
„Rydiko kronikos. Sugrįžimas“ (Riddick)

Fantastinis, trileris, veiksmo
Rydikas paliekamas mirti saulės išdegintoje, atrodytų, negyvenamoje planetoje. Tačiau netrukus paaiškėja, kad norint išgyventi, jam teks susigrumti su nenusakomos kilmės mirtį nešančiais grobuonimis. Vienintelis kelias ilgiau išlikti gyvam yra aktyvuoti signalinį švyturį ir tuo pačiu atskleisti savo sleptuvę jo medžioti atvykstantiems samdiniams. Vienu į švyturio signalą atsiliepusiu laivu atvykstantys samdiniai pasirodo esantys žymiai aršesni nei tie, su kuriais Rydikui jau buvo tekę susidurti. Antrojo laivo kapitonas Rydikui jau pažįstamas - jam gaudynės yra asmeniškos.
Rež. David Twohy.
Vaidina: Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff, Dave Bautista.
D.Britanija, JAV, 2013 m.

Sekmadienis, spalio 14 d. 21.00 val.
„Pavogtas pasimatymas“ (Man Up)

Komedija, drama, romantinis
34-erių metų Nensė yra iš tų žmonių, su kuriais lyg ir viskas tvarkoje, tačiau susirasti antrosios pusės jiems niekaip nepavyksta. Draugai stengiasi jai padėti, tačiau bergždžiai. Keliaudama į tėvų santuokos jubiliejų, traukinyje Nensė susipažįsta su dešimčia metų jaunesne mergina, vykstančia į aklą pasimatymą. Būsimo pasimatymo atpažinimo ženklas – knyga apie „to vienintelio suradimą“. Netikėto atsitiktinumo dėka, būtent dėl knygos Nensę „atpažįsta“ į aklą pasimatymą atėjęs vyriškis – neseniai išsiskyręs 40-metis Džekas. Nesiryždama pasakyti tiesos, Nensė nusprendžia atsiduoti likimui.
Rež. Ben Palmer.
Vaidina: Lake Bell, Simon Pegg, Ophelia Lovibond.
D.Britanija, Prancūzija, 2015 m.

Pirmadienis, spalio 15 d. 21.00 val.
„Paryžius“ (Paris)

Drama, komedija, romantinis
Paryžius - meilės, neapykantos, švelnumo ir aistros miestas. Pjeras - jaunas talentingas šokėjas, dėl sunkios širdies ligos nebegalintis šokti, atsisėdęs savo apartamentų balkone įsižiūri į Paryžiaus gatvėmis skubančius praeivius. Ir Paryžius įtraukia Pjerą į siautulingą meilės, gyvenimo ir mirties šokį... Atrodo, kad iki šiol jis nebuvo pastebėjęs jaukių Paryžiaus gatvelių, ramių skverų, Eifelio bokšto, daugybės kasdien meilės miesto gatvėse vykstančių dramų: kartais komiškų, kartais romantiškų, o dažnai - tragiškų.
Rež. Cedric Klapisch.
Vaidina: Juliette Binoche, Romain Duris, Audrey Marnay, Fabrice Luchini, Albert Dupontel, Francois Cluzet.
Prancūzija, 2008 m.

Antradienis, spalio 16 d. 21.05 val.
„Kamera 211“ (Celda 211)

Veiksmo, kriminalinis, drama
Kalėjimo prižiūrėtojas Chuanas Oliveris nekantrauja pradėti darbą, todėl atvyksta į kalėjimą diena anksčiau. Apžiūrinėdamas teritoriją Chuanas netikėtai susižeidžia ir netenka sąmonės. Kolegos nutempia jį į tuščią 211-ąją kamerą ir pabėga į saugią zoną. Atsigavęs vyras supranta, jog atsidūrė žiauraus maišto sūkuryje, kuriam vadovauja pavojingas kalinys pravarde Malamadrė. Patekęs į nepavydėtiną situaciją, Chuanas apsimeta kaliniu.
Rež. Daniel Monzon.
Vaidina: Luis Tosar, Alberto Ammann, Antonio Resines, Manuel Morn.
Ispanija, Prancūzija, 2009 m.

Trečiadienis, spalio 17 d. 21.00 val.
„Neįmanomas“ (Unthinkable)

Drama, trileris
Gyvenimas ant tiksinčios bombos arba ką galima paaukoti dėl žmonijos? Amerika sunerimusi... Kažkur paslėpti trys branduoliniai užtaisai, kurie bet kada gali sprogti. Musulmono paskleistas vaizdo įrašas su grasinimais pasėja paniką. Ieškomiausias piktadarys greit papuola specialiąjam agentui į rankas ir patiria žiaurius kankinimus. Tačiau atskleisti, kur paslėptos bombos nė neketina. Ar pavyks išgelbėti nekaltus žmones?
Rež. Gregor Jordan.
Vaidina: Samuel L. Jackson, Carrie-Anne Moss, Michael Sheen.
JAV, 2010 m.

Ketvirtadienis, spalio  18 d. 21.00 val.
„Susipunę išgyvenimai“ (Personal Effects)

Drama
Valteris, kylanti 24 metų nacionalinės imtynių rinktinės žvaigždė, po žiauraus sesers dvynės nužudymo priverstas mesti sportą ir grįžti į gimtąjį miestą padėti savo motinai iškęsti skausmą. Siekdamas keršto sesers žudiko byloje, teisme jis susipažįsta su Linda - žavia, tačiau už jį gerokai vyresne moterimi, kurios vyras taip pat buvo nužudytas. Jų abiejų šeimos gyvena laukdamos teismo sprendimo. Nejučia Valterio ir Lindos draugystė perauga į romantiškus santykius, tačiau abu suvokia, kad napaisant visų pastangų, giliai įsirėžusios sielos žaizdos dar nesugijo...
Rež. David Hollander.
Vaidina: Ashton Kutcher, Michelle Pfeiffer.
JAV, Vokietija, 2009 m.

Penktadienis, spalio 19 d. 21.00 val.
„Idealus pabėgimas“ (A Perfect Getaway)

Nuotykinis, mistinis, trileris
Holivudo scenaristas Klifas ir jo gražuolė žmona Sidnė į Havajus atvyko atšvęsti medaus mėnesio. Jaunavedžiai susipažįsta su Kleo ir Keilu, kurie taip pat ieško pramogų. Prie ketverto pritampa ir paukščių mylėtojai Nikas ir Džina. Pasklinda kalbos, kad saloje, kur gyvena draugai, nusikaltėliai žudo turistus. Naujieji draugai išdrįsta vykti į ekskursiją. Netrukus atvykėliai pajunta, kad juos kažkas seka.
Rež. David Twohy.
Vaidina: Milla Jovovich, Steve Zahn, Timothy Olyphant, Kiele Sanchez, Marley Shelton.
JAV, 2009 m.

Šeštadienis, spalio 20 d. 21.00 val.
„Žudantys Teksaso laukai“ (Texas Killing Fields)

Kriminalinis, drama, istorinis
Teksaso priemiesčiuose vietinis detektyvas kartu su Niujorko policininku tiria daugelį neišspręstų žmogžudysčių bylų. Heroju pora tiria paslaptinga žmogžudysčių serija, kuriu aukos, buvo rastos Mirties laukuose. Sunkumus kelia tai, kad nusikaltimo vietos nėra - visi nusikaltėliai, savo aukas, atvežtė iš kitų vietų, iš čia ir kilo šios Teksaso vietovės pavadinimas. Ar pavyks jiems atskeisti tai, kas...
Rež. Ami Canaan Mann.
Vaidina: Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan, Chloë Grace Moretz, Corie Berkemeyer, Trenton Perez, Maureen Brennan, Tony Bentley.
JAV, 2011 m.

Sekmadienis, spalio 21 d. 21.00 val.
„Meilė Niujorke 2: Pratęsimas Bankoke“ (Liubov v bolshom gorode 2)

Komedija, romantinis
Igoris pasikviečia Sauną ir Artiomą kartu su antrosiomis pusėmis į tėvo rančą. Igoris vienu šūviu planuoja nušauti du zuikius: visi drauge pailsės, o jis pagaliau supažindins savo išrinktąją Nastią su būsimuoju uošviu. Lėktuve kompanija susipažįsta su amerikiečių pora, kurie jiems papasakoja apie vienuolyną miesto pakraštyje. Anot legendos, vienuolynas garsėja tuo, kad padeda susigrąžinti vaisingumą viltiems netekusioms poroms.
Rež. Marius Vaisberg.
Vaidina: Aleksei Chadov, Filipp Kirkorov, Vera Brezhneva.
Rusija, 2010 m.

 
 
© Init 2007 Pagaminta mamaikoj