Pirmadienis, liepos 16 d. - ketvirtadienis, liepos 19 d. 18.15 val.
„Bučinys. Nauja istorija“ (Poceluj. Novaja istorija)

Daugelio jau pamilta serialo herojė Natalja pasiekė karjeros aukštumų ir finansinės  nepriklausomybės, tačiau tikrosios meilės paieškos tebesitęsia. Negana to, suaugęs sūnus
Andrejus žengia savo likimo keliu, kuriame laukia dar daugiau netikėtumų. Praėjus 18 metų, sėkmės ir laimės paieškos kasdienybės labirintuose seriale “Bučinys. Nauja istorija”
Rež.: Olegas Maslenikovas, Viačelavas Alešečkinas.
Vaidina: Aliona Jakimova, Ivanas Kolesnikovas, Jevgenijus Volovenko, Aleksandras Davydovas, Irina Jefremova.
Ukraina, 2013 m.

Pirmadienis, liepos 16 d. 21.15 val.
„Švytinti žvaigždė“ (Bright Star)

Drama
Šis nepaprastas, Oskaru už scenarijų filmui "Fortepijonas" apdovanotos režisierės Jane Campion filmas pasakoja žymaus XIX a. anglų poeto Džono Kytso meilės istoriją. Susirgusį nepagydoma liga Džoną apžavi šalia jo gyvenanti aukštąją madą studijuojanti gražuolė Fani Braun. Pradžioje jis manė ją esant stilinga pasipūtėle, o jos nedomino ne tik jo eilės, bet literatūra apskritai. Tačiau nesutarimais prasidėję poros santykiai pamažu virsta liepsnojančia aistra, nemirštančia net tada, kai įsimylėjėlius išskirti kėsinasi likimas.
Rež. Jane Campion.
Vaidina: Ben Whishaw, Abbie Cornish, Kerry Fox, Paul Schneider.
D.Britanija, Australija, Prancūzija, 2009 m.

Antradienis, liepos 17 d. 21.00 val.
„Mažieji lakūnai“ (Sky Kids)

Nuotykių
Neišskiriamų draugų Džeisono ir Kailo gyvenimas pavirsta kvapą gniaužiančiu ir pavojingu nuotykiu, kai jie slapčia įsigauna lėktuvą jų gimtojo miestelio oro uoste. Pamatę įtartinus žmones, belipančius į tą patį lėktuvą, draugai slepiasi bagažo skyriuje. Netrukus lėktuvas pakyla, ir vakinai supranta, kad turi rimtų nemalonumų. Jų padėtis tampa visai beviltiška, kai tarp įvairaus bagažo jie randa bombą, ovėliau išaiškėja, jog ekipažas paliko lėktuvą, ir ore jie visai vieni...
Rež. Rocco DeVilliers.
Vaidina: Jesse James, Reiley McClendon, Stephen Baldwin, Tom Sizemore.
JAV, 2008 m.

Trečiadienis, liepos 18 d. 21.00 val.
„Sanctum“ (Sanctum)

Nuotykinis, drama, veiksmo
Frenkas Makgvairas – vienas garsiausių ir gerbiamiausių speleologų pasaulyje, tyrinėjęs kvapą gniaužiančius urvus ir olas visoje planetoje. Su grupele bendraminčių, tarp kurių yra ir jo septyniolikmetis sūnus Džošas, Frenkas leidžiasi į ekspediciją, kurios tikslas – pažinti vieną paslaptingiausių, įspūdingiausių ir pavojingiausių urvų ir olų sistemų pasaulyje – Espíritu Esa-ala. Žemės paviršiuje kilęs ciklonas sujaukia visus speleologų planus. Jie priversti ieškoti išsigelbėjimo požemio labirintuose.
Rež. Alister Grierson.
Vaidina: Ioan Gruffudd, Richard Roxburgh, Alice Parkinson, Rhys Wakefield, Dan Wyllie, Allison Cratchley.
JAV, Australija, 2011 m.

Ketvirtadienis, liepos 19 d. 21.20 val.
„Neišsižadėk!“ (Il ne faut jurer... de rien! / Never say never)
    

Komedija
XIX amžiaus trečias dešimtmetis Paryžiuje. Valentinas - tipiškas švaistūnas, lošėjas, moterų ir vyno megėjas. Jis visiškai netiki jokiomis gyvenimo vertybėmis, o ypač meile. Jo dėdė Van Bukas tiki tik pinigais ir verslu. Tad juodu skiria labai daug dalykų ikito momento, kaiVan Bukas nenusprendžia, jog Valentinas turi vesti jauną baronaitę, idant vedybos pagerintų jo reputaciją ir padėtų tapti dar turtingesniu. Valentinas meta iššūkį dėdei irdaro viską, kad suvedžiotų baronaitę ir įrodytų, jog ši, kaip ir bet kuri moteris, neverta meilės. Bet šį kartą Valentinas pernelyg pasitiki savo šarmu.
Rež. Eric Civanyan.
Vaidina: Gerard Jugnot, Jean Dujardin, Melanie Doutey.
Prancūzija, 2005 m.

Penktadienis, liepos 20 d. 21.00 val.
„Patikima apsauga“ (Body Armour)

Veiksmo
Asmens sargybinis Džonis Ridlis, kurio karjera ritasi žemyn, yra pasamdomas saugoti vyrą, kurio nekenčia. Tas vyras – Džonio karjerą sunaikinęs samdomas žudikas. Tačiau kažkas labai nori jį pašalinti, ir Džoniui, profesonaliam asmens sargybiniui, nelieka nieko kito, kaip užgniaužti savo neapykantą ir, pasitelkus savo įgūdžius bei ilgametę patirtį, nuo pavojų gelbėti savo priešą...
Rež. Gerry Lively.
Vaidina: Chazz Palminteri, Til Schweiger.
JAV, Vokietija, Austrija, 2007 m.

Šeštadienis, liepos 21 d. 21.00 val.
„Pitsburgo paslaptys“ (The Mysteries of Pittsburgh)

Drama
Praėjusio amžiaus 9-ame dešimtmetyje koledžo absolventas Artas Bechšteinas, kurio tėvas – mafijos bosas, nutaria paskutinį kartą gerai pašėlti, prieš pradėdamas rimtą gyvenimą kaip biržos brokeris. Vakarėlyje jis sutinka patrauklią Džeinę Belveter ir susižavi ja, tačiau sužino, kad ji turi draugą Klyvlendą. Artas susipažįsta su porele ir tarp jų užsimezga keistas meilės trikampis. Tačiau Klyvlendas mėgsta pavojingą gyvenimą ir greitai visi trys įsivelia į jo kriminalinius reikalus su vietiniais banditais.
Rež. Rawson Marshall Thurber.
Vaidina: Jon Foster, Peter Sarsgaard, Sienna Miller, Nick Nolte, Mena Suvari.
JAV, 2008 m.

Sekmadienis, liepos 22 d. 21.00 val.
„Šanchajaus bučinys“ (Shanghai Kiss)

Komedija, drama, romantinis
Pradedantis aktorius kiniečių kilmės amerikietis sužino, jog paveldėjo savo močiutės namą Šanchajuje. Jis iškeliauja į Kiniją, kad suvoktų savo prigimtį. Tačiau Amerikoje palieka merginą, kuri galbūt vienintelė išties jį myli….
Rež. Kern Konwiser, David Ren.
Vaidina: Ken Leung, Hayden Panettiere, Kelly Hu.
JAV, Kinija, Honkongas, 2007 m.

Pirmadienis, liepos 23 d. - ketvirtadienis, liepos 26 d. 18.15 val.
„Gero apetito!“ (Bon Appetit!)

Komedija, drama
Jaunų studentų meilės istorija, prasidėjusi dėl didelės aistros maistui...Japonijos modernizacijos laikai ir Antrojo pasaulinio karo sunkumai, kuriuos įveikti padėjo noras džiuginti aplinkinius. Geriausi jaunieji Japonijos aktoriai, tarp kurių – žavioji Pokemonų filmo žvaigždė Ai Kato, seriale „Bon Appetit!“.
Rež.: Yoshiko Morishita.
Vaidina: Anne Watanabe, Masahiri Higashide, Ai Kato, Taizo Harada, Naomi Zaizen, Yoshiko  Miyazaki.
Japonija, 2013 m.

Pirmadienis, liepos 23 d. 21.20 val.
„Nuostabi malonė“ (Amazing Grace)

Biografinis, drama, istorinis
Ar vienam žmogui gali pavykti sunaikinti įsišaknijusią vergovę? Jungtinės Karalystės laikai, kuomet nebuvo sąžinės ir žmogiškųjų vertybių. Politikų viešpatavimas ir ilgus metus vergystę palaikę įstatymai sulaikia kirčio. Bendruomeniniuose rūmuose atsiradę drąsuoliai deda visas pastangas uždrausti piktavališką žmonių išnaudojimą. Kokios kliūtys jų laukia? Ką galiausiai nuspręs aukščiausi šalies pareigūnai?
Rež. Michael Apted.
Vaidina: Ioan Gruffudd, Albert Finney, Michael Gambon.
JAV, 2006 m.

Antradienis, liepos 24 d. 21.00 val.
„Vienintelis kelias“ (One Way)

Trileris
Edis Šnaideris – kūrybos direktorius, dirbantis reklamos agentūroje, priklausančioje jo sužadėtinės tėvui. Edžio laukia nuostabi ateitis – šlovė, karjera, šeima. Tačiau laidavęs alibi prievartautojui ir išgelbėjęs jį nuo kalėjimo, Edis sulaukia ne padėkos, o šantažo už savo praeities paklydimus. Kyla dilema: kam padėti – draugui ar prievartautojui?
Rež. Reto Salimbeni.
Vaidina: Til Schweiger, Michael Clarke Duncan, Eric Roberts, Lauren Lee Smith.
Vokietija, 2006 m.

Trečiadienis, liepos 25 d. 21.00 val.
„Valstybės priešas Nr.1“ (L'instinct de Mort)

Biografinis, kriminalas, trileris
Kriminalinėmis avantiūromis paženklinta didžiojo prancūzų gangsterio Žako Mesrino istorija sugrįžta į ekranus! Žmonės jį garbino, moterys juo žavėjosi, o valdžia vadino baisiausiu priešu. Jo nusikaltimai svaiginamai neapgalvoti, beviltiškai drąsūs ir nenuspėji. Rengdamasis naujai avantiūrai jis visada tapdavo kitu žmogumi. Nesuskaičiuojami pabėgimai iš kalėjimo, svaiginantys meilės romanai ir kerintys nuotykiai... Kvapą gniaužianti istoriją apie žmogų, kuris buvo linksniuojamas didvyrio vardu.
Rež. Jean-Francois Richet.
Vaidina: Vincent Cassel, Ludivine Sagnier, Mathieu Amalric.
Prancūzija, Kanada, 2008 m.

Ketvirtadienis, liepos 26 d. 21.00 val.
„Serena“ (Serena)

Drama, romantinis
Praėjusio amžiaus trečiasis dešimtmetis. Jaunavedžiai Serena ir Džordžas Pembertonai iš Bostono persikelia į Šiaurės Karolinos valstiją, pasiryžę susikurti sau puikų gyvenimą. Kurį laiką viskas vyksta lyg nuostabiausiose svajonėse: vienas kitą mylintys ir palaikantys sutuoktiniai, didindami verslo apimtis, pamažu įgauna vis didesnį socialinį statusą, užmezga naudingų ryšių su aukštuomenės bei valdžios atstovais ir yra pasiryžę atsilaikyti prieš bet kokias kliūtis. Serena savo veiklumu, nuovokumu ir drąsa nenusileidžia vyrui ir, atrodo, kad jų laimei niekas negali sutrukdyti.
Rež. Susanne Bier.
Vaidina: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Rhys Ifans, Toby Jones, Sean Harris, Sam Reid, Blake Ritson, Ana Ularu, Kim Bodnia.
Čekija, Prancūzija, JAV, 2014 m.

Penktadienis, liepos 27 d. 21.00 val.
„Įtampa“ (Life on the Line)

Veiksmo, drama
Istorija papasakos apie bebaimius montuotojus, seniai įpratusius kasdien rizikuoti savo gyvybėmis. Jie kasdien lipa į aukštos įtampos linijų atramas, nes žino, kad geriau už juos niekas šito darbo nepadarys. Bet štai vienąsyk ir taip nelengvas darbo sąlygas iki ekstremalių apsunkina stichijos siautėjimas. Užklumpa neįtikėtinos galios vis stiprėjanti audra. Vyrams teks rimtai pakovoti už savo gyvybes.
Rež. David Hackl.
Vaidina: John Travolta, Kate Bosworth, Devon Sawa, Gil Bellows, Julie Benz, Ryan Robbins.
JAV, 2015 m.

Šeštadienis, liepos 28 d. 21.00 val.
„Sicario: Narkotikų karas“ (Sicario)

Nuotykių, kriminalinis, drama
Jauna FTB agentė Keitė sudalyvauja didžiuliame reide prieš narkotikų platintojų slėptuvę šalia Finikso. Žiniasklaida ir visuomenė negali patikėti, kad Meksikos kartelis buvo įsikūręs pačioje Arizonos valstijos širdyje – šalia jos sostinės. Vis garsiau aidint reikalavimams imtis veiksmų, valdžios atstovai nusprendžia smogti priešui jo teritorijoje. Surenkama ypač patyrusių agentų grupė, į kurią patenka ir puikiai pirmojo reido metu užsirekomendavusi Keitė. Nuolatinis pavojus, įtarumas, klastos, išdavystės, cinizmas ir nenusakomas žiaurumas privers ją kitomis akimis pamatyti ne tik aplinkinį pasaulį, bet ir pačią save.
Rež. Denis Villeneuve.
Vaidina: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Emily Blunt, Jon Bernthal.
JAV, 2015 m.

Sekmadienis, liepos 29 d. 21.00 val.
„Potiche. Žmonos maištas“ (Potiche)

Komedija
1977-ųjų Prancūzija. Suzana - kukli namų šeimininkė, turtingo pramonininko Roberto Pažolio žmona. Jos vyras tironiškai elgiasi ne tik su ja, bet ir su savo darbuotojais. Šie, trukus kantrybei, surengia streiką, dėl kurio Robertą ištinka širdies smūgis. Kol jis ilsisi, Suzana užima direktoriaus kėdę ir visų nuostabai normalizuoja įmonės veiklą. Naujos pareigos atgaivina bendravimą su miesto meru ir kadaise juos siejusius jausmus. Kai Robertas grįžta namo tikėdamasis rasti viską kaip buvę, situacija komplikuojasi...
Rež. François Ozon.
Vaidina: Catherine Deneuve, Gérard Depardieu, Fabrice Luchini, Karin Viard.
Prancūzija, 2010 m.

 
 
© Init 2007 Pagaminta mamaikoj