Pirmadienis KOVO 30

  6.00  LT muzika

  6.50  DELFI Diena (kart.) 

  7.50  Laida „Žvejo kelias su Ričardu“ (kart.)

  8.20  Laida „Praeities žvalgas“ (3/38) (kart.)

  8.45  Laida „Laikinosios sostinės beieškant“ (7) (kart.)

  9.15  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

10.00  Komedija „Medėjos liudytojų apsauga“ (Madea's Witness Protection. 2012 m.) N-7 110‘

11.50  Animacinis f. „Mažasis princas“ (Little Prince. 2015 m.) 102‘

13.35  LT muzika

14.50 – 18.00 „1+1 International“ transliacija

14.50  Serialas „Vieną kartą prie Poltavos“

16.00  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

16.45  Naujienos

17.10  Serialas „Specialusis detektyvas 4“

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.10  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Kasdienybės herojai“. Ved. R.Lapė

21.00  Istorinė drama „Sudie, mano karaliene“ (Les adieux à la reine. 2012 m.) N-14 100‘

22.45  Žinios (kart.)

22.55  Fantastinė drama „Baubas“ (Viy. 2014 m.) N-14 125‘

  1.00  Laida „Baltų šventadieniai. Gandrinės“ (kart.)

  1.30  Komedija „Kubietiškas šėlsmas“ (Cuban fury. 2014 m.) N-14 94‘

  3.05  Laida „Praeities žvalgas“ (3/38) (kart.)

  3.30  LT muzika

    

Antradienis KOVO 31

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.) 

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Sąmokslo teorija“ (kart.)

  8.50  Serialas „Bučinys“ (Poceluj. 2013 m.) 2/8s.

  9.35  Fantastinė komedija „Vilką mini, vilkas čia“ (Lyogok na pomine. 2014 m.) N-7 79‘

10.55  Komedija „Medėjos liudytojų apsauga“ (Madea's Witness Protection. 2012 m.) N-7 110‘

12.50  LT muzika

14.50 – 18.00 „1+1 International“ transliacija

14.50  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

16.00  Laida „Įžymių žmonių gyvenimas“

16.45  Naujienos

17.10  Serialas „Specialusis detektyvas 4“

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.05  Laida „Netobulos“

19.35  Laida „Mokslo sriuba“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“

21.00  Veiksmo drama „Taikinys # 1“ (Zero Dark Thirty. 2012 m.) N-14 151‘

23.35  Žinios (kart.)

23.45  Istorinė drama „Sudie, mano karaliene“ (Les adieux à la reine. 2012 m.) N-14 100‘

  1.25  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

  2.10  Fantastinė drama „Baubas“ (Viy. 2014 m.) N-14 125‘

  4.15  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

  5.00  LT muzika

 

Trečiadienis BALANDŽIO 1

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.) 

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

  8.45  Serialas „Bučinys“ (Poceluj. 2013 m.) 2/9s.

  9.30  Fantastinė nuotykinė drama „Divergentė“ (Divergent. 2014 m.) N-7 134‘

11.45  Fantastinė komedija „Vilką mini, vilkas čia“ (Lyogok na pomine. 2014 m.) N-7 79‘

13.05  LT muzika

14.50 – 18.00 „1+1 International“ transliacija

14.50  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

16.00  Laida „Įžymių žmonių gyvenimas“

16.45  Naujienos

17.10  Serialas „Specialusis detektyvas 4“

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.10  Laida „Baltų šventadieniai. Gandrinės“ (kart.)

19.35  Laida „Praeities žvalgas“ (3/38) (kart.)

20.00  Žinios

20.10  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

21.00  Serialas „Teisingumo agentai“ (Agenty spravedlivosti. 2016 m.) 1/17-18s. N-14

22.40  Žinios (kart.)

22.50  Veiksmo drama „Taikinys # 1“ (Zero Dark Thirty. 2012 m.) N-14 151‘

  1.25  Laida „Dekonstrukcijos“ (kart.)

  2.00  Istorinė drama „Sudie, mano karaliene“ (Les adieux à la reine. 2012 m.) N-14 100‘

  3.40  Laida „Netobulos“ (kart.)

  4.10  LT muzika

 

Ketvirtadienis BALANDŽIO 2

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.) 

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Dekonstrukcijos“ (kart.)

  8.35  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

  9.05  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

  9.45  Trileris „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (Two Faces of January. 2014 m.) N-7 97‘

11.25  Fantastinė nuotykinė drama „Divergentė“ (Divergent. 2014 m.) N-7 134‘

13.40  LT muzika

14.50 – 18.00 „1+1 International“ transliacija

14.50  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

16.45  Naujienos

17.10  Serialas „Specialusis detektyvas 4“

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.10  Laida „Dekonstrukcijos“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikinosios sostinės beieškant“ (8)

20.45  Laida „Baltų šventadieniai. Vestuvės“

21.10  Trileris „Belaisvė“ (The Captive. 2014 m.) N-14 112‘

23.05  Žinios (kart.)

23.15  Serialas „Teisingumo agentai“ (Agenty spravedlivosti. 2016 m.) 1/17-18s. N-14

  0.50  Laida „Praeities žvalgas“ (3/38) (kart.)

  1.15  Veiksmo drama „Taikinys # 1“ (Zero Dark Thirty. 2012 m.) N-14 151‘

  3.50  Laida „Sąmokslo teorija“ (kart.)

  4.35  LT muzika

 

Penktadienis BALANDŽIO 3

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.) 

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Baltų šventadieniai. Vestuvės“ (kart.)

  8.30  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

  9.15  Animacinis f. „Mažasis princas“ (Little Prince. 2015 m.) 102‘

11.00  Trileris „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (Two Faces of January. 2014 m.) N-7 97‘

12.40  Techninė profilaktika

13.10  LT muzika

14.00  Dok. f. „Tarp Nemuno ir Dniepro“ (2)

14.50 – 18.00 „1+1 International“ transliacija

14.50  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

16.45  Naujienos

17.10  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.10  Laida „Sąmokslo teorija“. Ved. A.Klivečka

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“

21.00  Trileris „Prancūziškas tranzitas“ (La French. 2014 m.) N-14 136‘

23.20  Žinios (kart.)

23.30  Trileris „Belaisvė“ (The Captive. 2014 m.) N-14 112‘

  1.25  Laida „Laikinosios sostinės beieškant“ (8) (kart.)

  2.00  Serialas „Teisingumo agentai“ (Agenty spravedlivosti. 2016 m.) 1/17-18s. N-14

  3.35  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

  4.05  Laida „Žvejo kelias su Ričardu“ (kart.)

  4.30  LT muzika

 

Šeštadienis BALANDŽIO 4

  6.00  LT muzika

  7.00  Vaikų rytas. Svečiuose pas „Pingviniuką“

10.30  – 14.00 „1+1 International“ transliacija

10.30  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

12.20  Humoro laida „Juoko lyga“

14.00  Animacinis f. „Mažasis princas“ (Little Prince. 2015 m.) 100‘

15.40  Fantastinė drama „Divergentė“ (Divergent. 2014 m.) N-7 134‘

17.55  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

18.30  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

19.15  Komedija „Anoniminis tėtis“ (Delivery Man. 2013 m.) N-7 105‘

21.00  Kriminalinė drama „Neištikimybė“ (Misconduct. 2016 m.) N-14 106‘

22.50  Trileris „Prancūziškas tranzitas“ (La French. 2014 m.) N-14 135‘

  1.05  Trileris „Belaisvė“ (The Captive. 2014 m.) N-14 112‘

  3.00  Laida „Dekonstrukcijos“ (kart.)

  3.45  Laida „Baltų šventadieniai. Vestuvės“ (kart.)

  4.15  Laida „Sąmokslo teorija“ (kart.)

  5.00  Muzikos ekspresas

 

Sekmadienis BALANDŽIO 5

  6.00  LT muzika

  7.00  Vaikų rytas. Svečiuose pas „Pingviniuką“

  9.40 – 14.00  „1+1 International“ transliacija

  9.40  Kelionių laida „Pasaulis iš vidaus“

12.20  Humoro laida „Moterų kvartalas“

14.00  Nuotykių komedija „Vaiduoklių medžiotojai“ (Ghosthunters: On Icy Trails. 2015 m.) N-7 95‘

15.35  Komedija „Anoniminis tėtis“ (Delivery Man. 2013 m.) N-7 105‘

17.20  Laida „Žvejo kelias su Ričardu“

17.45  Laida „Mokslo sriuba“

18.15  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

18.50  Laida „Praeities žvalgas“ Ved. Š.Jasiukevičius (3/39)

19.15  Fantastinė drama „Insurgentė“ (Insurgent. 2015 m.) N-7 114‘

21.10  Veiksmo drama „Paskutiniai riteriai“ (Last Knights. 2015 m.) N-14 110‘

23.05  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

23.50  Kriminalinė drama „Neištikimybė“ (Misconduct. 2016 m.) N-14 106‘

  1.40  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

  2.25  Trileris „Prancūziškas tranzitas“ (La French. 2014 m.) N-14 135‘

  4.40  Laida „Netobulos“ (kart.)

  5.10  Muzikos ekspresas