Pirmadienis RUGPJŪČIO 10

  6.00  LT muzika

  6.50  DELFI Diena (kart.)

  7.50  Tiek žinių: kalba ekpertas

  8.05  Laida „Praeities žvalgas“ (4/18) (kart.)

  8.30  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

  9.00  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

  9.50  Fantastinė drama „Paliktieji“ (Left Behind. 2014 m.) N-7 106‘

11.40  Animacinis f. „Septintasis nykštukas“ (The 7th Dwarf. 2014m.) 85‘

13.10  LT muzika

15.10  Laida „Orijaus kelionės“ (kart.)

15.40  Laida „Gyvenu čia“ (kart.)

16.25  Komedija „Mėnesienos magija“ (Magic in the Moonlight. 2014 m.) N-7 94‘

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.10  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Kasdienybės herojai“. Ved. R.Lapė

21.00  Komedija „Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas“ (5 to 7. 2014 m.) N-14 93‘

22.35  Žinios (kart.)

22.45  Karinė drama „Įniršis“ (Fury. 2014 m.) N-14 129‘

  0.55  Laida „Radvilų Biržai“ (6) (kart.)

  1.25  Veiksmo komedija „Beveik mirtina“ (Barely Lethal. 2015m.) N-7 95‘

  3.00  Laida „Praeities žvalgas“ (4/18) (kart.)

  3.25  Laida „Kiek kainuoja Lietuva?“ (kart.)

  3.55  Muzikos kaleidoskopas

 

Antradienis RUGPJŪČIO 11

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.)

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Pinigų karta“ (kart.)

  8.25  Laida „Netobulos“ (kart.)

  8.55  Serialas „Bučinys“ (Poceluj. 2013 m.) 2/46s.

  9.40  Drama „Tristanas ir Izolda“ (Tristan & Isolde. 2006 m.) N-7 121‘

11.45  Fantastinė drama „Paliktieji“ (Left Behind. 2014 m.) N-7 106‘

13.35  LT muzika

15.40  Laida „Čempionai“ (kart.)

16.05  Laida „Autopilotas“ (kart.)

16.30  Animacinis f. „Septintasis nykštukas“ (The 7th Dwarf. 2014m.) 85‘

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.05  Laida „Orijaus kelionės“

19.35  Laida „Mokslo sriuba“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“

21.00  Veiksmo drama „Paskutiniai riteriai“ (Last Knights. 2015 m.) N-14 110‘

22.55  Žinios (kart.)

23.05  Komedija „Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas“ (5 to 7. 2014 m.) N-14 93‘

  0.40  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

  1.20  Karinė drama „Įniršis“ (Fury. 2014 m.) N-14 129‘

  3.30  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

  4.20  Muzikos kaleidoskopas

 

Trečiadienis RUGPJŪČIO 12

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.)

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

  8.45  Serialas „Bučinys“ (Poceluj. 2013 m.) 2/47s.

  9.30  Veiksmo komedija „Beveik mirtina“ (Barely Lethal. 2015m.) N-7 95‘

11.10  Drama „Tristanas ir Izolda“ (Tristan & Isolde. 2006 m.) N-7 121‘

13.15  LT muzika

14.55  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

15.40  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

16.10  Fantastinė drama „Paliktieji“ (Left Behind. 2014 m.) N-7 106‘

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.05  Laida „Radvilų Biržai“ (7)

19.35  Laida „Praeities žvalgas“ (4/18) (kart.)

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“

20.50  Laida „Pinigų karta“

21.15  Serialas „Teisingumo agentai“ (Agenty spravedlivosti. 2016 m.) 2/13-14s. N-14

22.50  Žinios (kart.)

23.00  Veiksmo drama „Paskutiniai riteriai“ (Last Knights. 2015 m.) N-14 110‘

  0.50  Laida „Laiko pjūvis“ (kart.)

  1.35  Komedija „Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas“ (5 to 7. 2014 m.) N-14 93‘

  3.10  Laida „Gyvenu čia“ (kart.)

  3.55  Muzikos kaleidoskopas

 

Ketvirtadienis RUGPJŪČIO 13

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.) 

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Gyvenu čia“ (kart.)

  8.45  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

  9.30  Komedija „Mėnesienos magija“ (Magic in the Moonlight. 2014 m.) N-7 94‘

11.05  Veiksmo komedija „Beveik mirtina“ (Barely Lethal. 2015m.) N-7 95‘

12.40  LT muzika

15.05  Laida „Žvejo kelias su Ričardu“ (kart.)

15.30  Laida „Pinigų karta“ (kart.)

15.55  Drama „Tristanas ir Izolda“ (Tristan & Isolde. 2006 m.) N-7 121‘

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.10  Laida „Laiko pjūvis“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“

21.00  Kriminalinė drama „Bet kokia kaina“ (Hell or High Water. 2016 m.) N-14 98‘

22.40  Žinios (kart.)

22.50  Serialas „Teisingumo agentai“ (Agenty spravedlivosti. 2016 m.) 2/13-14s. N-14

  0.25  Laida „Praeities žvalgas“ (4/18) (kart.)

  0.50  Veiksmo drama „Paskutiniai riteriai“ (Last Knights. 2015 m.) N-14 110‘

  2.40  Laida „Autopilotas“ (kart.)

  3.05  Muzikos kaleidoskopas

 

Penktadienis RUGPJŪČIO 14

  6.00  LT muzika

  6.40  Žinios (kart.)

  6.50  DELFI Diena (kart.)

  7.50  Tiek žinių

  8.00  Laida „Radvilų Biržai“ (7) (kart.)

  8.30  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

  9.00  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

  9.45  Animacinis f. „Septintasis nykštukas“ (The 7th Dwarf. 2014m.) 85‘

11.10  Komedija „Mėnesienos magija“ (Magic in the Moonlight. 2014 m.) N-7 94‘

12.45  Techninė profilaktika

13.15  LT muzika

15.05  Laida „Kiek kainuoja Lietuva?“ (kart.)

15.35  Laida „Laiko pjūvis“ (kart.)

16.20  Veiksmo komedija „Beveik mirtina“ (Barely Lethal. 2015m.) N-7 95‘

18.00  Žinios

18.10  DELFI Diena su Kristina Pocyte

19.05  Laida „Mokslo sriuba“

19.30  Laida „Orijaus kelionės“

20.00  Žinios

20.10  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“

21.00  Komiška drama „Tu esi čia“ (Are You Here. 2013 m.) N-14 114‘

22.55  Žinios (kart.)

23.05  Kriminalinė drama „Bet kokia kaina“ (Hell or High Water. 2016 m.) N-14 98‘

  0.45  Laida „Orijaus kelionės“ (kart.)

  1.15  Serialas „Teisingumo agentai“ (Agenty spravedlivosti. 2016 m.) 2/13-14s. N-14

  2.50  Laida „Pinigų karta“ (kart.)

  3.15  Laida „Žvejo kelias su Ričardu“ (kart.)

  3.40  Muzikos kaleidoskopas

 

Šeštadienis RUGPJŪČIO 15

  6.00  LT muzika

  7.00  Vaikų rytas. Svečiuose pas „Pingviniuką“

10.10  Animacinis f. „Septintasis nykštukas“ (The 7th Dwarf. 2014m.) 85‘

11.35  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

12.20  Laida „Autopilotas“

12.45  Laida „Baltų šventadieniai. Žolinė“

13.10  Laida „Gyvenu čia“ 

13.55  Drama „Tristanas ir Izolda“ (Tristan & Isolde. 2006 m.) N-7 121‘

16.00  LFF I lyga. Mažeikių FK „Atmosfera“ - Kauno „Hegelmann Litauen“. Tiesioginė transliacija

18.00  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

18.50  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

19.35  Fantastinė komedija „Vilką mini, vilkas čia“ (Lyogok na pomine. 2014 m.) N-7 79‘

21.00  Komiška drama „Denis Kolinsas“ (Danny Collins. 2015 m.) N-14 103‘

22.45  Komiška drama „Tu esi čia“ (Are You Here. 2013 m.) N-14 114‘

  0.40  Kriminalinė drama „Bet kokia kaina“ (Hell or High Water. 2016 m.) N-14 98‘

  2.20  Laida „Laiko pjūvis“ (kart.)

  3.05  Laida „Radvilų Biržai“ (7) (kart.)

  3.35  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

  4.05  Muzikos kaleidoskopas

 

Sekmadienis RUGPJŪČIO 16

  6.00  LT muzika

  7.00  Vaikų rytas. Svečiuose pas „Pingviniuką“

10.35  Laida „Kiek kainuoja Lietuva?“

11.15  Laida „Orijaus kelionės“ (kart.)

12.15  Laida „Čempionai“

12.40  Laida „Laiko pjūvis“ (kart.)

13.25  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

14.10  Animacinis f. „Kung Fu triušis“ (Legend of Kung Fu Rabbit. 2011 m.) 85‘

15.40  Fantastinė komedija „Vilką mini, vilkas čia“ (Lyogok na pomine. 2014 m.) N-7 79‘

17.00  Laida „Radvilų Biržai“ (7) (kart.)

17.30  Laida „Mokslo sriuba“ (kart.)

18.00  Laida „Laikykitės ten“ pokalbiai“ (kart.)

18.40  Laida „Praeities žvalgas“ Ved. Š.Jasiukevičius (4/19)

19.05  Drama „Bangų užkariautojai“ (Chasing Mavericks. 2012 m.) N-7 112‘

21.00  Istorinė nuotykių drama „Pompėja“ (Pompeii. 2014 m.) N-7 101‘

22.45  Vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ (kart.)

23.30  Komiška drama „Denis Kolinsas“ (Danny Collins. 2015 m.) N-14 103‘

  1.15  Laida „Kasdienybės herojai“ (kart.)

  1.55  Komiška drama „Tu esi čia“ (Are You Here. 2013 m.) N-14 114‘

  3.50  Muzikos kaleidoskopas